Duyurular
<strong>TOPLU ZİKRİN SONUNDA YAPILACAK DUA</strong>

TOPLU ZİKRİN SONUNDA YAPILACAK DUA

EÜZÜBİLLAHİMİNEŞŞEYDANİRACİM – BİSMİLLAHİRRAHMANNİRRAHİM

ELHAMDULİLLAHİ RABBİL ALEMİN.VESSALATU VESSELAMU ALA RESULİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ ECMAİN.

ALLAHUMME RABBENA EVSİL VE BELİĞ MİSLE SEVABE MAKARE’ NAHU VE NURE MATELEVNAHU VASİLEN İLA RUHİ MENBEİ FEYZİ VELKEMALSEYYİDEL EVVELİNE VEL-AHİRİN. HZ. MUHAMMEDİNİL-MUSTAFA SELLELAHU ALEYHİ VE SELLEM. VE İLA ERVAHİ CEMİL-İL – ENBİYAİ VEL MÜRSELİN SELEVATULLAHİ VE SELAMUHU ALEYNA VE ALEYHİM ECMAİN.

VE İLA ERVAHİ EMİREL-MÜ’MİNİN HZ. EBUBEKİRİ SIDDIK, VE EMİREL MÜ’MİNİN HZ. ÖMERUL-FARUK VE EMİREL MÜ’MİNİN HZ. OSMANI ZİNNUREYN VE EMİREL MÜ’MÜMİNİN HZ. İMAM-I ALİYYÜL MURTEZA KERREMELLAHU VECHEHU VE HZ. İMAM-I HASAN VE HZ. İMAM-I HÜSEYİN ŞEHİDİ KERBELA VE AMM-İ RESUL, HZ. HAMZA VE ABBAS VE CAFERİ TAYYAR VE İLA ERVAHİ

EVLADI RESUL VE CAMİİ ESHABI RESUL KİRAMIN RIDVANELLAHİ TEALA ALEYHİM ECMAİN VE İLA ERVAHİ İMAM-I AZAM-I ZEYENEL ABİDİN VE İMAM-I MUHAMMED BAKIR VE İMAM-I CAFERİ SADIK VE İMAM-I MUSA KAZIM VE İMAM-I ALYYÜR-RIZA VE İMAM-I TAKİ VE ,MAM-I NAKİ İMAM-I HASANUL-ASKERİ VE İMAM-I MUHAMMED MEHDİ RIVANELLAHİ TEALA ALEYHİM ECMAİN.

VE İLA ERVAHİ EŞ-ŞEYH HASN-I BASRİ VE EŞ-ŞEYH HABİNİ ACEMİ VE EŞ-ŞEYH DAVUDİ TAKİ VE EŞ-ŞEYH MARUF ALİYY-KERHİ VE EŞ-ŞEYH SEYRİYYÜS-SAKATİ VE EŞ ŞEYH CÜNEYDİ BAĞDADİ VE EŞ-ŞEYH EBU BAKİRNİŞ-ŞİBLİ KADDESSALLAHU ESRAREHÜMÜNÜRANİ VE İLA ERVAHİ PİR-İ TARİKAT KUTBUR-RABBANİ VE GAVSUL-SEMEDANİ MAHBUB-İ SÜBHANİ GAVSUL AZAM EŞ-ŞEYH ESSEYYİD ABDULKADİR GEYLANİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD AHMEDER-RUFAİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD AHMEDEL – BEDEVİ EŞ-ŞEYH ESSEYYİD İBRAHİMÜD-DÜSSİKİ VE MEVLANA CELALEDDİN-İ RUMİ VE ŞAH-I NAKŞIBEND MUHAMMED BAHADDİN VE SAİR PİRANI İZAM KADDESSELLAHU ESRAHÜMÜNNURANİ VE İLA ERVAHİ EİM-MEİ MÜCTEHİDİN KİRAMIN REHMETULLAHİ  ALEYHİM ECMAİN.

VE İLA ERVAHİ EŞ-ŞEYH ESSEYYİD ABDURREZZAK VE EŞ-ŞEYH ESSYYİD EBU BEKİR ABDULAZİZİ VE EŞ-ŞEYH AHMED-İ HİNDÜLLAHURİ VE EŞ-ŞEYH ESSYYİD MUHAMMED HÜSEYİNİ EZMİRANİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD SÜLEYMAÜL-BAĞDADİ VE EŞ-ŞEYH ESSYYİD ZİYAEDDİN ABDURRAHMAN-İ HALİS TALEBANİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD ALİYYÜL BAĞDADİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD DEDE OSMAN AVNİ BABA-İ URFEVİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD HCI ÖMER HÜDA-İ BABA KÜHENGİ VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD HACI MUHAMMED BABA KÜRK-İ  VE EŞ-ŞEYH ESSEYYİD HACI MUSTAFA HAYRİ BABA MALATYEV-İ VE EŞ-ŞEYH  HACI NİYAZİ BABA MALATYEV-İ VE EŞ-ŞEYH HACI ENVER BABA TRABZON-İ KADDESALLAHU ESRAREHUM VE NEFEANELLAHU VEL MÜSLİMİNE BİHİ VE BİŞHİM ECMAİN.

VE İLA ERVAHİ KÜLLİ SİLSİLETİT-TARİKATİL-KADRİYETİ VE GAYRİHA VE İLA ERVAHİ VELİYYİN VE VALİYETTİLLAHİ FİL MEŞARIKİL-ARDI VE MAĞARİBİHA EYNEMA KANU HAYSU MAHAZARU VE İLA ERVAHİ CEMİL MÜ’MİNE VEL MÜ’MİNATİ VEL MÜSLİMİNE VEL MÜSLİMATİ EL EHYAİ MİNHÜM VEL-EMVATİ İNNEKE MEVLANA SEMİUN KARİBUN MUCİBÜDDE AVATİ BİCAHİ NEBİYYİ-SEYYİDİS SADATİ.

ALLAHUMME FEZNA YA FEYYİZ MİN CEMİİL-BELAYA VEL KAZAYA VEL MESAİBİ  VEL EMRAZ KAFFETEN ECMAİNE BİRAHMETİKE YA ER-HAMERRAHİMİN.

ALLAHUMMENSUR HÜKÜMETEL CUMHURİYETİ – İSLAMİYETİ VE ASAKİREL-MUVAHİDDİN

VEKTUBİ NSELAMETE VES-SIHHATE VEL AFVE VEL-AFİYETE FİD-DİNİ VED-DUNYA VEL-AHİRETİ ALEYNA VE ABDİKEL HÜCCACİ VEL KUZATİ VEL MÜSAFİRİNE VEL-MUKİME Fİ BERRİKE VE BAHRİKE VE HAVALİKE MİN ÜMMETİ MUHAMMEDİN ALEYHİM ECMAİN.

VE SALLELAHU ALA SEYYİDİNA VE ALA ALİHİ VE ESHABİHİ ECMAİNE.

VELHAMDULİLLAHİ RABB,İL ALEMİN. EL FATİHA

Acizane Derleyen Cemal Yıldız

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates